Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa15:42
Oliwa15:42
Opacka15:44
Subisława15:46
Pomorska - Osiedle15:48
Pomorska15:50
Piastowska15:51
Czerwony Dwór15:53
Bora Komorowskiego15:54
Kołobrzeska15:55
Zaspa15:57
Startowa15:58
Jana Pawła II15:59
Żwirki i Wigury16:00
Bajana16:01
Legionów16:03
Plac Komorowskiego
 
16:04
0 min.
 
Mickiewicza16:062 min.
 
Reja16:073 min.
 
Wyspiańskiego16:095 min.
 
Opera Bałtycka16:117 min.
 
Traugutta16:139 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:1410 min.
 
Chodowieckiego16:1511 min.
 
Brama Oliwska16:1612 min.
 
Dworzec Główny16:1814 min.
 
Brama Wyżynna16:2016 min.
 
Śródmieście SKM16:2218 min.
 
Pohulanka16:2420 min.
 
Odrzańska16:2521 min.
 
Chałubińskiego16:2723 min.
 
Sikorskiego16:2824 min.
 
Cieszyńskiego16:3026 min.
 
Cebertowicza16:3127 min.
 
Wilanowska16:3329 min.
 
Przemyska16:3430 min.
 
Płocka16:3531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy