Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa05:52
Oliwa05:52
Opacka05:54
Subisława05:56
Pomorska - Osiedle05:58
Pomorska06:00
Piastowska06:01
Czerwony Dwór06:03
Bora Komorowskiego06:04
Kołobrzeska06:05
Zaspa06:07
Startowa06:08
Jana Pawła II06:09
Żwirki i Wigury06:10
Bajana06:11
Legionów06:13
Plac Komorowskiego
 
06:14
0 min.
 
Mickiewicza06:162 min.
 
Reja06:173 min.
 
Wyspiańskiego06:195 min.
 
Opera Bałtycka06:228 min.
 
Traugutta06:2410 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:2511 min.
 
Chodowieckiego06:2612 min.
 
Brama Oliwska06:2713 min.
 
Dworzec Główny06:2915 min.
 
Brama Wyżynna06:3117 min.
 
Śródmieście SKM06:3319 min.
 
Pohulanka06:3521 min.
 
Odrzańska06:3622 min.
 
Chałubińskiego06:3824 min.
 
Sikorskiego06:3925 min.
 
Cieszyńskiego06:4127 min.
 
Cebertowicza06:4228 min.
 
Wilanowska06:4430 min.
 
Przemyska06:4531 min.
 
Płocka06:4632 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:4834 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy