Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa12:42
Oliwa12:42
Opacka12:44
Subisława12:46
Pomorska - Osiedle12:48
Pomorska12:50
Piastowska12:51
Czerwony Dwór12:53
Bora Komorowskiego12:54
Kołobrzeska12:55
Zaspa12:57
Startowa12:58
Jana Pawła II12:59
Żwirki i Wigury13:00
Bajana13:01
Legionów13:03
Plac Komorowskiego
 
13:04
0 min.
 
Mickiewicza13:062 min.
 
Reja13:073 min.
 
Wyspiańskiego13:095 min.
 
Opera Bałtycka13:117 min.
 
Traugutta13:139 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:1410 min.
 
Chodowieckiego13:1511 min.
 
Brama Oliwska13:1612 min.
 
Dworzec Główny13:1814 min.
 
Brama Wyżynna13:2016 min.
 
Śródmieście SKM13:2218 min.
 
Pohulanka13:2420 min.
 
Odrzańska13:2521 min.
 
Chałubińskiego13:2723 min.
 
Sikorskiego13:2824 min.
 
Cieszyńskiego13:3026 min.
 
Cebertowicza13:3127 min.
 
Wilanowska13:3329 min.
 
Przemyska13:3430 min.
 
Płocka13:3531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:3733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy