Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Oliwa12:02
Oliwa12:02
Opacka12:04
Subisława12:06
Pomorska - Osiedle12:08
Pomorska12:10
Piastowska12:11
Czerwony Dwór12:13
Bora Komorowskiego12:14
Kołobrzeska12:15
Zaspa12:17
Startowa12:18
Jana Pawła II12:19
Żwirki i Wigury12:20
Bajana12:21
Legionów12:23
Plac Komorowskiego
 
12:24
0 min.
 
Mickiewicza12:262 min.
 
Reja12:273 min.
 
Wyspiańskiego12:295 min.
 
Opera Bałtycka12:317 min.
 
Traugutta12:339 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:3410 min.
 
Chodowieckiego12:3511 min.
 
Brama Oliwska12:3612 min.
 
Dworzec Główny12:3814 min.
 
Brama Wyżynna12:4016 min.
 
Śródmieście SKM12:4218 min.
 
Pohulanka12:4420 min.
 
Odrzańska12:4521 min.
 
Chałubińskiego12:4723 min.
 
Sikorskiego12:4824 min.
 
Cieszyńskiego12:5026 min.
 
Cebertowicza12:5127 min.
 
Wilanowska12:5329 min.
 
Przemyska12:5430 min.
 
Płocka12:5531 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5733 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy