Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa08:22
Oliwa08:22
Opacka08:24
Subisława08:26
Pomorska - Osiedle08:28
Pomorska08:30
Piastowska08:31
Czerwony Dwór08:33
Bora Komorowskiego08:34
Kołobrzeska08:35
Zaspa08:37
Startowa08:38
Jana Pawła II08:39
Żwirki i Wigury08:40
Bajana
 
08:41
0 min.
 
Legionów08:432 min.
 
Plac Komorowskiego08:443 min.
 
Mickiewicza08:465 min.
 
Reja08:476 min.
 
Wyspiańskiego08:498 min.
 
Opera Bałtycka08:5110 min.
 
Traugutta08:5312 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:5413 min.
 
Chodowieckiego08:5514 min.
 
Brama Oliwska08:5615 min.
 
Dworzec Główny08:5817 min.
 
Brama Wyżynna09:0019 min.
 
Śródmieście SKM09:0221 min.
 
Pohulanka09:0423 min.
 
Odrzańska09:0524 min.
 
Chałubińskiego09:0726 min.
 
Sikorskiego09:0827 min.
 
Cieszyńskiego09:1029 min.
 
Cebertowicza09:1130 min.
 
Wilanowska09:1332 min.
 
Przemyska09:1433 min.
 
Płocka09:1534 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:1736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy