Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa05:23
Oliwa05:23
Opacka05:25
Subisława05:27
Pomorska - Osiedle05:29
Pomorska05:31
Piastowska05:32
Czerwony Dwór05:34
Bora Komorowskiego05:35
Kołobrzeska05:36
Zaspa05:38
Startowa05:39
Jana Pawła II05:40
Żwirki i Wigury05:41
Bajana
 
05:42
0 min.
 
Legionów05:442 min.
 
Plac Komorowskiego05:453 min.
 
Mickiewicza05:464 min.
 
Reja05:475 min.
 
Wyspiańskiego05:497 min.
 
Opera Bałtycka05:519 min.
 
Traugutta05:5311 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:5412 min.
 
Chodowieckiego05:5513 min.
 
Brama Oliwska05:5614 min.
 
Dworzec Główny05:5816 min.
 
Brama Wyżynna06:0018 min.
 
Śródmieście SKM06:0220 min.
 
Pohulanka06:0422 min.
 
Odrzańska06:0523 min.
 
Chałubińskiego06:0725 min.
 
Sikorskiego06:0826 min.
 
Cieszyńskiego06:1028 min.
 
Cebertowicza06:1129 min.
 
Wilanowska06:1331 min.
 
Przemyska06:1432 min.
 
Płocka06:1533 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:1735 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy