Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa22:23
Oliwa22:23
Opacka22:25
Subisława22:27
Pomorska - Osiedle22:29
Pomorska22:31
Piastowska22:32
Czerwony Dwór22:34
Bora Komorowskiego22:35
Kołobrzeska22:36
Zaspa22:38
Startowa22:39
Jana Pawła II22:40
Żwirki i Wigury22:41
Bajana
 
22:42
0 min.
 
Legionów22:442 min.
 
Plac Komorowskiego22:453 min.
 
Mickiewicza22:464 min.
 
Reja22:475 min.
 
Wyspiańskiego22:497 min.
 
Opera Bałtycka22:519 min.
 
Traugutta22:5311 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:5412 min.
 
Chodowieckiego22:5513 min.
 
Brama Oliwska22:5614 min.
 
Dworzec Główny22:5816 min.
 
Brama Wyżynna23:0018 min.
 
Śródmieście SKM23:0220 min.
 
Pohulanka23:0422 min.
 
Odrzańska23:0523 min.
 
Chałubińskiego23:0725 min.
 
Sikorskiego23:0826 min.
 
Cieszyńskiego23:1028 min.
 
Cebertowicza23:1129 min.
 
Wilanowska23:1331 min.
 
Przemyska23:1432 min.
 
Płocka23:1533 min.
 
Łostowice Świętokrzyska23:1735 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy