Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa11:59
Oliwa11:59
Opacka12:01
Subisława12:03
Pomorska - Osiedle12:05
Pomorska12:07
Piastowska12:08
Czerwony Dwór12:10
Bora Komorowskiego12:11
Kołobrzeska12:12
Zaspa12:14
Startowa12:15
Jana Pawła II12:16
Żwirki i Wigury12:17
Bajana
 
12:18
0 min.
 
Legionów12:202 min.
 
Plac Komorowskiego12:213 min.
 
Mickiewicza12:235 min.
 
Reja12:246 min.
 
Wyspiańskiego12:268 min.
 
Opera Bałtycka12:2911 min.
 
Traugutta12:3113 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:3214 min.
 
Chodowieckiego12:3315 min.
 
Brama Oliwska12:3416 min.
 
Dworzec Główny12:3618 min.
 
Brama Wyżynna12:3820 min.
 
Śródmieście SKM12:4022 min.
 
Pohulanka12:4224 min.
 
Odrzańska12:4325 min.
 
Chałubińskiego12:4527 min.
 
Sikorskiego12:4628 min.
 
Cieszyńskiego12:4830 min.
 
Cebertowicza12:4931 min.
 
Wilanowska12:5133 min.
 
Przemyska12:5234 min.
 
Płocka12:5335 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:5537 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy