Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa20:02
Oliwa20:02
Opacka20:04
Subisława20:06
Pomorska - Osiedle20:08
Pomorska20:10
Piastowska20:11
Czerwony Dwór20:13
Bora Komorowskiego20:14
Kołobrzeska20:15
Zaspa20:17
Startowa20:18
Jana Pawła II20:19
Żwirki i Wigury20:20
Bajana
 
20:21
0 min.
 
Legionów20:232 min.
 
Plac Komorowskiego20:243 min.
 
Mickiewicza20:265 min.
 
Reja20:276 min.
 
Wyspiańskiego20:298 min.
 
Opera Bałtycka20:3110 min.
 
Traugutta20:3312 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:3413 min.
 
Chodowieckiego20:3514 min.
 
Brama Oliwska20:3615 min.
 
Dworzec Główny20:3817 min.
 
Brama Wyżynna20:4019 min.
 
Śródmieście SKM20:4221 min.
 
Pohulanka20:4423 min.
 
Odrzańska20:4524 min.
 
Chałubińskiego20:4726 min.
 
Sikorskiego20:4827 min.
 
Cieszyńskiego20:5029 min.
 
Cebertowicza20:5130 min.
 
Wilanowska20:5332 min.
 
Przemyska20:5433 min.
 
Płocka20:5534 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:5736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy