Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa13:22
Oliwa13:22
Opacka13:24
Subisława13:26
Pomorska - Osiedle13:28
Pomorska13:30
Piastowska13:31
Czerwony Dwór13:33
Bora Komorowskiego13:34
Kołobrzeska13:35
Zaspa13:37
Startowa13:38
Jana Pawła II13:39
Żwirki i Wigury13:40
Bajana
 
13:41
0 min.
 
Legionów13:432 min.
 
Plac Komorowskiego13:443 min.
 
Mickiewicza13:465 min.
 
Reja13:476 min.
 
Wyspiańskiego13:498 min.
 
Opera Bałtycka13:5110 min.
 
Traugutta13:5312 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:5413 min.
 
Chodowieckiego13:5514 min.
 
Brama Oliwska13:5615 min.
 
Dworzec Główny13:5817 min.
 
Brama Wyżynna14:0019 min.
 
Śródmieście SKM14:0221 min.
 
Pohulanka14:0423 min.
 
Odrzańska14:0524 min.
 
Chałubińskiego14:0726 min.
 
Sikorskiego14:0827 min.
 
Cieszyńskiego14:1029 min.
 
Cebertowicza14:1130 min.
 
Wilanowska14:1332 min.
 
Przemyska14:1433 min.
 
Płocka14:1534 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:1736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy