Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Oliwa19:42
Oliwa19:42
Opacka19:44
Subisława19:46
Pomorska - Osiedle19:48
Pomorska19:50
Piastowska19:51
Czerwony Dwór19:53
Bora Komorowskiego19:54
Kołobrzeska19:55
Zaspa19:57
Startowa
 
19:58
0 min.
 
Jana Pawła II19:591 min.
 
Żwirki i Wigury20:002 min.
 
Bajana20:013 min.
 
Legionów20:035 min.
 
Plac Komorowskiego20:046 min.
 
Mickiewicza20:068 min.
 
Reja20:079 min.
 
Wyspiańskiego20:0911 min.
 
Opera Bałtycka20:1113 min.
 
Traugutta20:1315 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:1416 min.
 
Chodowieckiego20:1517 min.
 
Brama Oliwska20:1618 min.
 
Dworzec Główny20:1820 min.
 
Brama Wyżynna20:2022 min.
 
Śródmieście SKM20:2224 min.
 
Pohulanka20:2426 min.
 
Odrzańska20:2527 min.
 
Chałubińskiego20:2729 min.
 
Sikorskiego20:2830 min.
 
Cieszyńskiego20:3032 min.
 
Cebertowicza20:3133 min.
 
Wilanowska20:3335 min.
 
Przemyska20:3436 min.
 
Płocka20:3537 min.
 
Łostowice Świętokrzyska20:3739 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy