Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa04:53
Oliwa04:53
Opacka04:55
Subisława04:57
Pomorska - Osiedle04:59
Pomorska05:01
Piastowska05:02
Czerwony Dwór05:04
Bora Komorowskiego05:05
Kołobrzeska05:06
Zaspa05:08
Startowa
 
05:09
0 min.
 
Jana Pawła II05:101 min.
 
Żwirki i Wigury05:112 min.
 
Bajana05:123 min.
 
Legionów05:145 min.
 
Plac Komorowskiego05:156 min.
 
Mickiewicza05:167 min.
 
Reja05:178 min.
 
Wyspiańskiego05:1910 min.
 
Opera Bałtycka05:2112 min.
 
Traugutta05:2314 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:2415 min.
 
Chodowieckiego05:2516 min.
 
Brama Oliwska05:2617 min.
 
Dworzec Główny05:2819 min.
 
Brama Wyżynna05:3021 min.
 
Śródmieście SKM05:3223 min.
 
Pohulanka05:3425 min.
 
Odrzańska05:3526 min.
 
Chałubińskiego05:3728 min.
 
Sikorskiego05:3829 min.
 
Cieszyńskiego05:4031 min.
 
Cebertowicza05:4132 min.
 
Wilanowska05:4334 min.
 
Przemyska05:4435 min.
 
Płocka05:4536 min.
 
Łostowice Świętokrzyska05:4738 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy