Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa20:53
Oliwa20:53
Opacka20:55
Subisława20:57
Pomorska - Osiedle20:59
Pomorska21:01
Piastowska21:02
Czerwony Dwór21:04
Bora Komorowskiego21:05
Kołobrzeska21:06
Zaspa21:08
Startowa
 
21:09
0 min.
 
Jana Pawła II21:101 min.
 
Żwirki i Wigury21:112 min.
 
Bajana21:123 min.
 
Legionów21:145 min.
 
Plac Komorowskiego21:156 min.
 
Mickiewicza21:167 min.
 
Reja21:178 min.
 
Wyspiańskiego21:1910 min.
 
Opera Bałtycka21:2112 min.
 
Traugutta21:2314 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:2415 min.
 
Chodowieckiego21:2516 min.
 
Brama Oliwska21:2617 min.
 
Dworzec Główny21:2819 min.
 
Brama Wyżynna21:3021 min.
 
Śródmieście SKM21:3223 min.
 
Pohulanka21:3425 min.
 
Odrzańska21:3526 min.
 
Chałubińskiego21:3728 min.
 
Sikorskiego21:3829 min.
 
Cieszyńskiego21:4031 min.
 
Cebertowicza21:4132 min.
 
Wilanowska21:4334 min.
 
Przemyska21:4435 min.
 
Płocka21:4536 min.
 
Łostowice Świętokrzyska21:4738 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy