Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Oliwa13:52
Oliwa13:52
Opacka13:54
Subisława13:56
Pomorska - Osiedle13:58
Pomorska14:00
Piastowska14:01
Czerwony Dwór14:03
Bora Komorowskiego14:04
Kołobrzeska14:05
Zaspa
 
14:07
0 min.
 
Startowa14:081 min.
 
Jana Pawła II14:092 min.
 
Żwirki i Wigury14:103 min.
 
Bajana14:114 min.
 
Legionów14:136 min.
 
Plac Komorowskiego14:147 min.
 
Mickiewicza14:169 min.
 
Reja14:1710 min.
 
Wyspiańskiego14:1912 min.
 
Opera Bałtycka14:2215 min.
 
Traugutta14:2417 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:2518 min.
 
Chodowieckiego14:2619 min.
 
Brama Oliwska14:2720 min.
 
Dworzec Główny14:2922 min.
 
Brama Wyżynna14:3124 min.
 
Śródmieście SKM14:3326 min.
 
Pohulanka14:3528 min.
 
Odrzańska14:3629 min.
 
Chałubińskiego14:3831 min.
 
Sikorskiego14:3932 min.
 
Cieszyńskiego14:4134 min.
 
Cebertowicza14:4235 min.
 
Wilanowska14:4437 min.
 
Przemyska14:4538 min.
 
Płocka14:4639 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:4841 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy