Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Oliwa06:42
Oliwa06:42
Opacka06:44
Subisława06:46
Pomorska - Osiedle06:48
Pomorska06:50
Piastowska06:51
Czerwony Dwór06:53
Bora Komorowskiego
 
06:54
0 min.
 
Kołobrzeska06:551 min.
 
Zaspa06:573 min.
 
Startowa06:584 min.
 
Jana Pawła II06:595 min.
 
Żwirki i Wigury07:006 min.
 
Bajana07:017 min.
 
Legionów07:039 min.
 
Plac Komorowskiego07:0410 min.
 
Mickiewicza07:0612 min.
 
Reja07:0713 min.
 
Wyspiańskiego07:0915 min.
 
Opera Bałtycka07:1117 min.
 
Traugutta07:1319 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1420 min.
 
Chodowieckiego07:1521 min.
 
Brama Oliwska07:1622 min.
 
Dworzec Główny07:1824 min.
 
Brama Wyżynna07:2026 min.
 
Śródmieście SKM07:2228 min.
 
Pohulanka07:2430 min.
 
Odrzańska07:2531 min.
 
Chałubińskiego07:2733 min.
 
Sikorskiego07:2834 min.
 
Cieszyńskiego07:3036 min.
 
Cebertowicza07:3137 min.
 
Wilanowska07:3339 min.
 
Przemyska07:3440 min.
 
Płocka07:3541 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3743 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy