Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Oliwa15:42
Oliwa15:42
Opacka15:44
Subisława15:46
Pomorska - Osiedle15:48
Pomorska15:50
Piastowska15:51
Czerwony Dwór15:53
Bora Komorowskiego
 
15:54
0 min.
 
Kołobrzeska15:551 min.
 
Zaspa15:573 min.
 
Startowa15:584 min.
 
Jana Pawła II15:595 min.
 
Żwirki i Wigury16:006 min.
 
Bajana16:017 min.
 
Legionów16:039 min.
 
Plac Komorowskiego16:0410 min.
 
Mickiewicza16:0612 min.
 
Reja16:0713 min.
 
Wyspiańskiego16:0915 min.
 
Opera Bałtycka16:1117 min.
 
Traugutta16:1319 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:1420 min.
 
Chodowieckiego16:1521 min.
 
Brama Oliwska16:1622 min.
 
Dworzec Główny16:1824 min.
 
Brama Wyżynna16:2026 min.
 
Śródmieście SKM16:2228 min.
 
Pohulanka16:2430 min.
 
Odrzańska16:2531 min.
 
Chałubińskiego16:2733 min.
 
Sikorskiego16:2834 min.
 
Cieszyńskiego16:3036 min.
 
Cebertowicza16:3137 min.
 
Wilanowska16:3339 min.
 
Przemyska16:3440 min.
 
Płocka16:3541 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3743 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy