Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:22
Płocka17:24
Przemyska17:26
Wilanowska17:27
Cebertowicza17:29
Cieszyńskiego17:30
Sikorskiego17:32
Chałubińskiego
 
17:34
0 min.
 
Odrzańska17:362 min.
 
Pohulanka17:373 min.
 
Śródmieście SKM17:395 min.
 
Brama Wyżynna17:417 min.
 
Dworzec Główny17:439 min.
 
Brama Oliwska17:4511 min.
 
Chodowieckiego17:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:4713 min.
 
Traugutta17:4814 min.
 
Opera Bałtycka17:5016 min.
 
Wyspiańskiego17:5319 min.
 
Reja17:5420 min.
 
Mickiewicza17:5622 min.
 
Plac Komorowskiego17:5824 min.
 
Legionów18:0026 min.
 
Bajana18:0127 min.
 
Żwirki i Wigury18:0228 min.
 
Jana Pawła II18:0329 min.
 
Startowa18:0430 min.
 
Zaspa18:0531 min.
 
Kołobrzeska18:0632 min.
 
Bora Komorowskiego18:0834 min.
 
Czerwony Dwór18:1036 min.
 
Piastowska18:1137 min.
 
Pomorska18:1339 min.
 
Gospody18:1440 min.
 
Pomorska - Osiedle18:1541 min.
 
Subisława18:1743 min.
 
Opacka18:1945 min.
 
Oliwa18:2248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy