Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:22
Płocka16:24
Przemyska16:26
Wilanowska16:27
Cebertowicza16:29
Cieszyńskiego16:30
Sikorskiego16:32
Chałubińskiego
 
16:34
0 min.
 
Odrzańska16:362 min.
 
Pohulanka16:373 min.
 
Śródmieście SKM16:395 min.
 
Brama Wyżynna16:417 min.
 
Dworzec Główny16:439 min.
 
Brama Oliwska16:4511 min.
 
Chodowieckiego16:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:4713 min.
 
Traugutta16:4814 min.
 
Opera Bałtycka16:5016 min.
 
Wyspiańskiego16:5319 min.
 
Reja16:5420 min.
 
Mickiewicza16:5622 min.
 
Plac Komorowskiego16:5824 min.
 
Legionów17:0026 min.
 
Bajana17:0127 min.
 
Żwirki i Wigury17:0228 min.
 
Jana Pawła II17:0329 min.
 
Startowa17:0430 min.
 
Zaspa17:0531 min.
 
Kołobrzeska17:0632 min.
 
Bora Komorowskiego17:0834 min.
 
Czerwony Dwór17:1036 min.
 
Piastowska17:1137 min.
 
Pomorska17:1339 min.
 
Gospody17:1440 min.
 
Pomorska - Osiedle17:1541 min.
 
Subisława17:1743 min.
 
Opacka17:1945 min.
 
Oliwa17:2248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy