Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:02
Płocka16:04
Przemyska16:06
Wilanowska16:07
Cebertowicza16:09
Cieszyńskiego16:10
Sikorskiego16:12
Chałubińskiego
 
16:14
0 min.
 
Odrzańska16:162 min.
 
Pohulanka16:173 min.
 
Śródmieście SKM16:195 min.
 
Brama Wyżynna16:217 min.
 
Dworzec Główny16:239 min.
 
Brama Oliwska16:2511 min.
 
Chodowieckiego16:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:2713 min.
 
Traugutta16:2814 min.
 
Opera Bałtycka16:3016 min.
 
Wyspiańskiego16:3319 min.
 
Reja16:3420 min.
 
Mickiewicza16:3622 min.
 
Plac Komorowskiego16:3824 min.
 
Legionów16:4026 min.
 
Bajana16:4127 min.
 
Żwirki i Wigury16:4228 min.
 
Jana Pawła II16:4329 min.
 
Startowa16:4430 min.
 
Zaspa16:4531 min.
 
Kołobrzeska16:4632 min.
 
Bora Komorowskiego16:4834 min.
 
Czerwony Dwór16:5036 min.
 
Piastowska16:5137 min.
 
Pomorska16:5339 min.
 
Gospody16:5440 min.
 
Pomorska - Osiedle16:5541 min.
 
Subisława16:5743 min.
 
Opacka16:5945 min.
 
Oliwa17:0248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy