Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:42
Płocka15:44
Przemyska15:46
Wilanowska15:47
Cebertowicza15:49
Cieszyńskiego15:50
Sikorskiego15:52
Chałubińskiego
 
15:54
0 min.
 
Odrzańska15:562 min.
 
Pohulanka15:573 min.
 
Śródmieście SKM15:595 min.
 
Brama Wyżynna16:017 min.
 
Dworzec Główny16:039 min.
 
Brama Oliwska16:0511 min.
 
Chodowieckiego16:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:0713 min.
 
Traugutta16:0814 min.
 
Opera Bałtycka16:1016 min.
 
Wyspiańskiego16:1319 min.
 
Reja16:1420 min.
 
Mickiewicza16:1622 min.
 
Plac Komorowskiego16:1824 min.
 
Legionów16:2026 min.
 
Bajana16:2127 min.
 
Żwirki i Wigury16:2228 min.
 
Jana Pawła II16:2329 min.
 
Startowa16:2430 min.
 
Zaspa16:2531 min.
 
Kołobrzeska16:2632 min.
 
Bora Komorowskiego16:2834 min.
 
Czerwony Dwór16:3036 min.
 
Piastowska16:3137 min.
 
Pomorska16:3339 min.
 
Gospody16:3440 min.
 
Pomorska - Osiedle16:3541 min.
 
Subisława16:3743 min.
 
Opacka16:3945 min.
 
Oliwa16:4248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy