Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:22
Płocka15:24
Przemyska15:26
Wilanowska15:27
Cebertowicza15:29
Cieszyńskiego15:30
Sikorskiego15:32
Chałubińskiego
 
15:34
0 min.
 
Odrzańska15:362 min.
 
Pohulanka15:373 min.
 
Śródmieście SKM15:395 min.
 
Brama Wyżynna15:417 min.
 
Dworzec Główny15:439 min.
 
Brama Oliwska15:4511 min.
 
Chodowieckiego15:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:4713 min.
 
Traugutta15:4814 min.
 
Opera Bałtycka15:5016 min.
 
Wyspiańskiego15:5319 min.
 
Reja15:5420 min.
 
Mickiewicza15:5622 min.
 
Plac Komorowskiego15:5824 min.
 
Legionów16:0026 min.
 
Bajana16:0127 min.
 
Żwirki i Wigury16:0228 min.
 
Jana Pawła II16:0329 min.
 
Startowa16:0430 min.
 
Zaspa16:0531 min.
 
Kołobrzeska16:0632 min.
 
Bora Komorowskiego16:0834 min.
 
Czerwony Dwór16:1036 min.
 
Piastowska16:1137 min.
 
Pomorska16:1339 min.
 
Gospody16:1440 min.
 
Pomorska - Osiedle16:1541 min.
 
Subisława16:1743 min.
 
Opacka16:1945 min.
 
Oliwa16:2248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy