Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:02
Płocka15:04
Przemyska15:06
Wilanowska15:07
Cebertowicza15:09
Cieszyńskiego15:10
Sikorskiego15:12
Chałubińskiego
 
15:14
0 min.
 
Odrzańska15:162 min.
 
Pohulanka15:173 min.
 
Śródmieście SKM15:195 min.
 
Brama Wyżynna15:217 min.
 
Dworzec Główny15:239 min.
 
Brama Oliwska15:2511 min.
 
Chodowieckiego15:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:2713 min.
 
Traugutta15:2814 min.
 
Opera Bałtycka15:3016 min.
 
Wyspiańskiego15:3319 min.
 
Reja15:3420 min.
 
Mickiewicza15:3622 min.
 
Plac Komorowskiego15:3824 min.
 
Legionów15:4026 min.
 
Bajana15:4127 min.
 
Żwirki i Wigury15:4228 min.
 
Jana Pawła II15:4329 min.
 
Startowa15:4430 min.
 
Zaspa15:4531 min.
 
Kołobrzeska15:4632 min.
 
Bora Komorowskiego15:4834 min.
 
Czerwony Dwór15:5036 min.
 
Piastowska15:5137 min.
 
Pomorska15:5339 min.
 
Gospody15:5440 min.
 
Pomorska - Osiedle15:5541 min.
 
Subisława15:5743 min.
 
Opacka15:5945 min.
 
Oliwa16:0248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy