Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:42
Płocka12:44
Przemyska12:46
Wilanowska12:47
Cebertowicza12:49
Cieszyńskiego12:50
Sikorskiego12:52
Chałubińskiego
 
12:54
0 min.
 
Odrzańska12:562 min.
 
Pohulanka12:573 min.
 
Śródmieście SKM12:595 min.
 
Brama Wyżynna13:017 min.
 
Dworzec Główny13:039 min.
 
Brama Oliwska13:0511 min.
 
Chodowieckiego13:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:0713 min.
 
Traugutta13:0814 min.
 
Opera Bałtycka13:1016 min.
 
Wyspiańskiego13:1319 min.
 
Reja13:1420 min.
 
Mickiewicza13:1622 min.
 
Plac Komorowskiego13:1824 min.
 
Legionów13:2026 min.
 
Bajana13:2127 min.
 
Żwirki i Wigury13:2228 min.
 
Jana Pawła II13:2329 min.
 
Startowa13:2430 min.
 
Zaspa13:2531 min.
 
Kołobrzeska13:2632 min.
 
Bora Komorowskiego13:2834 min.
 
Czerwony Dwór13:3036 min.
 
Piastowska13:3137 min.
 
Pomorska13:3339 min.
 
Gospody13:3440 min.
 
Pomorska - Osiedle13:3541 min.
 
Subisława13:3743 min.
 
Opacka13:3945 min.
 
Oliwa13:4248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy