Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska09:02
Płocka09:04
Przemyska09:06
Wilanowska09:07
Cebertowicza09:09
Cieszyńskiego09:10
Sikorskiego09:12
Chałubińskiego
 
09:14
0 min.
 
Odrzańska09:162 min.
 
Pohulanka09:173 min.
 
Śródmieście SKM09:195 min.
 
Brama Wyżynna09:217 min.
 
Dworzec Główny09:239 min.
 
Brama Oliwska09:2511 min.
 
Chodowieckiego09:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:2713 min.
 
Traugutta09:2814 min.
 
Opera Bałtycka09:3016 min.
 
Wyspiańskiego09:3319 min.
 
Reja09:3420 min.
 
Mickiewicza09:3622 min.
 
Plac Komorowskiego09:3824 min.
 
Legionów09:4026 min.
 
Bajana09:4127 min.
 
Żwirki i Wigury09:4228 min.
 
Jana Pawła II09:4329 min.
 
Startowa09:4430 min.
 
Zaspa09:4531 min.
 
Kołobrzeska09:4632 min.
 
Bora Komorowskiego09:4834 min.
 
Czerwony Dwór09:5036 min.
 
Piastowska09:5137 min.
 
Pomorska09:5339 min.
 
Gospody09:5440 min.
 
Pomorska - Osiedle09:5541 min.
 
Subisława09:5743 min.
 
Opacka09:5945 min.
 
Oliwa10:0248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy