Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:02
Płocka08:04
Przemyska08:06
Wilanowska08:07
Cebertowicza08:09
Cieszyńskiego08:10
Sikorskiego08:12
Chałubińskiego
 
08:14
0 min.
 
Odrzańska08:162 min.
 
Pohulanka08:173 min.
 
Śródmieście SKM08:195 min.
 
Brama Wyżynna08:217 min.
 
Dworzec Główny08:239 min.
 
Brama Oliwska08:2511 min.
 
Chodowieckiego08:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:2713 min.
 
Traugutta08:2814 min.
 
Opera Bałtycka08:3016 min.
 
Wyspiańskiego08:3319 min.
 
Reja08:3420 min.
 
Mickiewicza08:3622 min.
 
Plac Komorowskiego08:3824 min.
 
Legionów08:4026 min.
 
Bajana08:4127 min.
 
Żwirki i Wigury08:4228 min.
 
Jana Pawła II08:4329 min.
 
Startowa08:4430 min.
 
Zaspa08:4531 min.
 
Kołobrzeska08:4632 min.
 
Bora Komorowskiego08:4834 min.
 
Czerwony Dwór08:5036 min.
 
Piastowska08:5137 min.
 
Pomorska08:5339 min.
 
Gospody08:5440 min.
 
Pomorska - Osiedle08:5541 min.
 
Subisława08:5743 min.
 
Opacka08:5945 min.
 
Oliwa09:0248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy