Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:42
Płocka07:44
Przemyska07:46
Wilanowska07:47
Cebertowicza07:49
Cieszyńskiego07:50
Sikorskiego07:52
Chałubińskiego
 
07:54
0 min.
 
Odrzańska07:562 min.
 
Pohulanka07:573 min.
 
Śródmieście SKM07:595 min.
 
Brama Wyżynna08:017 min.
 
Dworzec Główny08:039 min.
 
Brama Oliwska08:0511 min.
 
Chodowieckiego08:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:0713 min.
 
Traugutta08:0814 min.
 
Opera Bałtycka08:1016 min.
 
Wyspiańskiego08:1319 min.
 
Reja08:1420 min.
 
Mickiewicza08:1622 min.
 
Plac Komorowskiego08:1824 min.
 
Legionów08:2026 min.
 
Bajana08:2127 min.
 
Żwirki i Wigury08:2228 min.
 
Jana Pawła II08:2329 min.
 
Startowa08:2430 min.
 
Zaspa08:2531 min.
 
Kołobrzeska08:2632 min.
 
Bora Komorowskiego08:2834 min.
 
Czerwony Dwór08:3036 min.
 
Piastowska08:3137 min.
 
Pomorska08:3339 min.
 
Gospody08:3440 min.
 
Pomorska - Osiedle08:3541 min.
 
Subisława08:3743 min.
 
Opacka08:3945 min.
 
Oliwa08:4248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy