Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:40
Płocka06:42
Przemyska06:44
Wilanowska06:45
Cebertowicza06:47
Cieszyńskiego06:48
Sikorskiego06:50
Chałubińskiego
 
06:52
0 min.
 
Odrzańska06:542 min.
 
Pohulanka06:553 min.
 
Śródmieście SKM06:575 min.
 
Brama Wyżynna06:597 min.
 
Dworzec Główny07:019 min.
 
Brama Oliwska07:0311 min.
 
Chodowieckiego07:0412 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:0513 min.
 
Traugutta07:0715 min.
 
Opera Bałtycka07:0917 min.
 
Wyspiańskiego07:1220 min.
 
Reja07:1321 min.
 
Mickiewicza07:1523 min.
 
Plac Komorowskiego07:1725 min.
 
Legionów07:1927 min.
 
Bajana07:2028 min.
 
Żwirki i Wigury07:2129 min.
 
Jana Pawła II07:2230 min.
 
Startowa07:2331 min.
 
Zaspa07:2432 min.
 
Kołobrzeska07:2533 min.
 
Bora Komorowskiego07:2735 min.
 
Czerwony Dwór07:2937 min.
 
Piastowska07:3038 min.
 
Pomorska07:3240 min.
 
Gospody07:3341 min.
 
Pomorska - Osiedle07:3442 min.
 
Subisława07:3644 min.
 
Opacka07:3846 min.
 
Oliwa07:4149 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy