Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska04:46
Płocka04:48
Przemyska04:50
Wilanowska04:51
Cebertowicza04:53
Cieszyńskiego04:54
Sikorskiego04:56
Chałubińskiego
 
04:58
0 min.
 
Odrzańska05:002 min.
 
Pohulanka05:013 min.
 
Śródmieście SKM05:035 min.
 
Brama Wyżynna05:057 min.
 
Dworzec Główny05:079 min.
 
Brama Oliwska05:0911 min.
 
Chodowieckiego05:1012 min.
 
Uniwersytet Medyczny05:1113 min.
 
Traugutta05:1214 min.
 
Opera Bałtycka05:1416 min.
 
Wyspiańskiego05:1618 min.
 
Reja05:1719 min.
 
Mickiewicza05:1921 min.
 
Plac Komorowskiego05:2123 min.
 
Legionów05:2224 min.
 
Bajana05:2325 min.
 
Żwirki i Wigury05:2426 min.
 
Jana Pawła II05:2527 min.
 
Startowa05:2628 min.
 
Zaspa05:2729 min.
 
Kołobrzeska05:2830 min.
 
Bora Komorowskiego05:3032 min.
 
Czerwony Dwór05:3234 min.
 
Piastowska05:3335 min.
 
Pomorska05:3537 min.
 
Gospody05:3638 min.
 
Pomorska - Osiedle05:3739 min.
 
Subisława05:3941 min.
 
Opacka05:4143 min.
 
Oliwa05:4446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy