Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska06:20
Płocka06:22
Przemyska06:24
Wilanowska06:25
Cebertowicza06:27
Cieszyńskiego06:28
Sikorskiego06:30
Chałubińskiego
 
06:32
0 min.
 
Odrzańska06:342 min.
 
Pohulanka06:353 min.
 
Śródmieście SKM06:375 min.
 
Brama Wyżynna06:397 min.
 
Dworzec Główny06:419 min.
 
Brama Oliwska06:4311 min.
 
Chodowieckiego06:4412 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:4513 min.
 
Traugutta06:4715 min.
 
Opera Bałtycka06:4917 min.
 
Wyspiańskiego06:5220 min.
 
Reja06:5321 min.
 
Mickiewicza06:5523 min.
 
Plac Komorowskiego06:5725 min.
 
Legionów06:5927 min.
 
Bajana07:0028 min.
 
Żwirki i Wigury07:0129 min.
 
Jana Pawła II07:0230 min.
 
Startowa07:0331 min.
 
Zaspa07:0432 min.
 
Kołobrzeska07:0533 min.
 
Bora Komorowskiego07:0735 min.
 
Czerwony Dwór07:0937 min.
 
Piastowska07:1038 min.
 
Pomorska07:1240 min.
 
Gospody07:1341 min.
 
Pomorska - Osiedle07:1442 min.
 
Subisława07:1644 min.
 
Opacka07:1846 min.
 
Oliwa07:2149 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy