Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:46
Płocka21:48
Przemyska21:50
Wilanowska21:51
Cebertowicza21:53
Cieszyńskiego21:54
Sikorskiego21:56
Chałubińskiego
 
21:58
0 min.
 
Odrzańska22:002 min.
 
Pohulanka22:013 min.
 
Śródmieście SKM22:035 min.
 
Brama Wyżynna22:057 min.
 
Dworzec Główny22:079 min.
 
Brama Oliwska22:0911 min.
 
Chodowieckiego22:1012 min.
 
Uniwersytet Medyczny22:1113 min.
 
Traugutta22:1214 min.
 
Opera Bałtycka22:1416 min.
 
Wyspiańskiego22:1618 min.
 
Reja22:1719 min.
 
Mickiewicza22:1921 min.
 
Plac Komorowskiego22:2123 min.
 
Legionów22:2224 min.
 
Bajana22:2325 min.
 
Żwirki i Wigury22:2426 min.
 
Jana Pawła II22:2527 min.
 
Startowa22:2628 min.
 
Zaspa22:2729 min.
 
Kołobrzeska22:2830 min.
 
Bora Komorowskiego22:3032 min.
 
Czerwony Dwór22:3234 min.
 
Piastowska22:3335 min.
 
Pomorska22:3537 min.
 
Gospody22:3638 min.
 
Pomorska - Osiedle22:3739 min.
 
Subisława22:3941 min.
 
Opacka22:4143 min.
 
Oliwa22:4345 min.
 
Obrońców Westerplatte22:4446 min.
 
Derdowskiego22:4547 min.
 
Tetmajera22:4648 min.
 
Bażyńskiego22:4749 min.
 
Uniwersytet22:4850 min.
 
Strzyża PKM22:5052 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy