Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:02
Płocka19:04
Przemyska19:06
Wilanowska19:07
Cebertowicza19:09
Cieszyńskiego19:10
Sikorskiego19:12
Chałubińskiego
 
19:14
0 min.
 
Odrzańska19:162 min.
 
Pohulanka19:173 min.
 
Śródmieście SKM19:195 min.
 
Brama Wyżynna19:217 min.
 
Dworzec Główny19:239 min.
 
Brama Oliwska19:2511 min.
 
Chodowieckiego19:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:2713 min.
 
Traugutta19:2915 min.
 
Opera Bałtycka19:3117 min.
 
Wyspiańskiego19:3420 min.
 
Reja19:3521 min.
 
Mickiewicza19:3723 min.
 
Plac Komorowskiego19:3925 min.
 
Legionów19:4127 min.
 
Bajana19:4228 min.
 
Żwirki i Wigury19:4329 min.
 
Jana Pawła II19:4430 min.
 
Startowa19:4531 min.
 
Zaspa19:4632 min.
 
Kołobrzeska19:4733 min.
 
Bora Komorowskiego19:4935 min.
 
Czerwony Dwór19:5137 min.
 
Piastowska19:5238 min.
 
Pomorska19:5440 min.
 
Gospody19:5541 min.
 
Pomorska - Osiedle19:5642 min.
 
Subisława19:5844 min.
 
Opacka20:0046 min.
 
Oliwa20:0248 min.
 
Obrońców Westerplatte20:0349 min.
 
Derdowskiego20:0450 min.
 
Tetmajera20:0551 min.
 
Bażyńskiego20:0652 min.
 
Uniwersytet20:0753 min.
 
Strzyża PKM20:0955 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy