Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:42
Płocka18:44
Przemyska18:46
Wilanowska18:47
Cebertowicza18:49
Cieszyńskiego18:50
Sikorskiego18:52
Chałubińskiego
 
18:54
0 min.
 
Odrzańska18:562 min.
 
Pohulanka18:573 min.
 
Śródmieście SKM18:595 min.
 
Brama Wyżynna19:017 min.
 
Dworzec Główny19:039 min.
 
Brama Oliwska19:0511 min.
 
Chodowieckiego19:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:0713 min.
 
Traugutta19:0915 min.
 
Opera Bałtycka19:1117 min.
 
Wyspiańskiego19:1420 min.
 
Reja19:1521 min.
 
Mickiewicza19:1723 min.
 
Plac Komorowskiego19:1925 min.
 
Legionów19:2127 min.
 
Bajana19:2228 min.
 
Żwirki i Wigury19:2329 min.
 
Jana Pawła II19:2430 min.
 
Startowa19:2531 min.
 
Zaspa19:2632 min.
 
Kołobrzeska19:2733 min.
 
Bora Komorowskiego19:2935 min.
 
Czerwony Dwór19:3137 min.
 
Piastowska19:3238 min.
 
Pomorska19:3440 min.
 
Gospody19:3541 min.
 
Pomorska - Osiedle19:3642 min.
 
Subisława19:3844 min.
 
Opacka19:4046 min.
 
Oliwa19:4248 min.
 
Obrońców Westerplatte19:4349 min.
 
Derdowskiego19:4450 min.
 
Tetmajera19:4551 min.
 
Bażyńskiego19:4652 min.
 
Uniwersytet19:4753 min.
 
Strzyża PKM19:4955 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy