Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:02
Płocka18:04
Przemyska18:06
Wilanowska18:07
Cebertowicza18:09
Cieszyńskiego18:10
Sikorskiego18:12
Chałubińskiego
 
18:14
0 min.
 
Odrzańska18:162 min.
 
Pohulanka18:173 min.
 
Śródmieście SKM18:195 min.
 
Brama Wyżynna18:217 min.
 
Dworzec Główny18:239 min.
 
Brama Oliwska18:2511 min.
 
Chodowieckiego18:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:2713 min.
 
Traugutta18:2915 min.
 
Opera Bałtycka18:3117 min.
 
Wyspiańskiego18:3420 min.
 
Reja18:3521 min.
 
Mickiewicza18:3723 min.
 
Plac Komorowskiego18:3925 min.
 
Legionów18:4127 min.
 
Bajana18:4228 min.
 
Żwirki i Wigury18:4329 min.
 
Jana Pawła II18:4430 min.
 
Startowa18:4531 min.
 
Zaspa18:4632 min.
 
Kołobrzeska18:4733 min.
 
Bora Komorowskiego18:4935 min.
 
Czerwony Dwór18:5137 min.
 
Piastowska18:5238 min.
 
Pomorska18:5440 min.
 
Gospody18:5541 min.
 
Pomorska - Osiedle18:5642 min.
 
Subisława18:5844 min.
 
Opacka19:0046 min.
 
Oliwa19:0248 min.
 
Obrońców Westerplatte19:0349 min.
 
Derdowskiego19:0450 min.
 
Tetmajera19:0551 min.
 
Bażyńskiego19:0652 min.
 
Uniwersytet19:0753 min.
 
Strzyża PKM19:0955 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy