Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:00
Płocka17:02
Przemyska17:04
Wilanowska17:05
Cebertowicza17:07
Cieszyńskiego17:08
Sikorskiego17:10
Chałubińskiego
 
17:12
0 min.
 
Odrzańska17:142 min.
 
Pohulanka17:153 min.
 
Śródmieście SKM17:175 min.
 
Brama Wyżynna17:197 min.
 
Dworzec Główny17:219 min.
 
Brama Oliwska17:2311 min.
 
Chodowieckiego17:2412 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:2513 min.
 
Traugutta17:2715 min.
 
Opera Bałtycka17:2917 min.
 
Wyspiańskiego17:3220 min.
 
Reja17:3321 min.
 
Mickiewicza17:3523 min.
 
Plac Komorowskiego17:3725 min.
 
Legionów17:3927 min.
 
Bajana17:4028 min.
 
Żwirki i Wigury17:4129 min.
 
Jana Pawła II17:4230 min.
 
Startowa17:4331 min.
 
Zaspa17:4432 min.
 
Kołobrzeska17:4533 min.
 
Bora Komorowskiego17:4735 min.
 
Czerwony Dwór17:4937 min.
 
Piastowska17:5038 min.
 
Pomorska17:5240 min.
 
Gospody17:5341 min.
 
Pomorska - Osiedle17:5442 min.
 
Subisława17:5644 min.
 
Opacka17:5846 min.
 
Oliwa18:0048 min.
 
Obrońców Westerplatte18:0149 min.
 
Derdowskiego18:0250 min.
 
Tetmajera18:0351 min.
 
Bażyńskiego18:0452 min.
 
Uniwersytet18:0553 min.
 
Strzyża PKM18:0755 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy