Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:40
Płocka16:42
Przemyska16:44
Wilanowska16:45
Cebertowicza16:47
Cieszyńskiego16:48
Sikorskiego16:50
Chałubińskiego
 
16:52
0 min.
 
Odrzańska16:542 min.
 
Pohulanka16:553 min.
 
Śródmieście SKM16:575 min.
 
Brama Wyżynna16:597 min.
 
Dworzec Główny17:019 min.
 
Brama Oliwska17:0311 min.
 
Chodowieckiego17:0412 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0513 min.
 
Traugutta17:0715 min.
 
Opera Bałtycka17:0917 min.
 
Wyspiańskiego17:1220 min.
 
Reja17:1321 min.
 
Mickiewicza17:1523 min.
 
Plac Komorowskiego17:1725 min.
 
Legionów17:1927 min.
 
Bajana17:2028 min.
 
Żwirki i Wigury17:2129 min.
 
Jana Pawła II17:2230 min.
 
Startowa17:2331 min.
 
Zaspa17:2432 min.
 
Kołobrzeska17:2533 min.
 
Bora Komorowskiego17:2735 min.
 
Czerwony Dwór17:2937 min.
 
Piastowska17:3038 min.
 
Pomorska17:3240 min.
 
Gospody17:3341 min.
 
Pomorska - Osiedle17:3442 min.
 
Subisława17:3644 min.
 
Opacka17:3846 min.
 
Oliwa17:4048 min.
 
Obrońców Westerplatte17:4149 min.
 
Derdowskiego17:4250 min.
 
Tetmajera17:4351 min.
 
Bażyńskiego17:4452 min.
 
Uniwersytet17:4553 min.
 
Strzyża PKM17:4755 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy