Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:00
Płocka14:02
Przemyska14:04
Wilanowska14:05
Cebertowicza14:07
Cieszyńskiego14:08
Sikorskiego14:10
Chałubińskiego
 
14:12
0 min.
 
Odrzańska14:142 min.
 
Pohulanka14:153 min.
 
Śródmieście SKM14:175 min.
 
Brama Wyżynna14:197 min.
 
Dworzec Główny14:219 min.
 
Brama Oliwska14:2311 min.
 
Chodowieckiego14:2412 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:2513 min.
 
Traugutta14:2715 min.
 
Opera Bałtycka14:2917 min.
 
Wyspiańskiego14:3220 min.
 
Reja14:3321 min.
 
Mickiewicza14:3523 min.
 
Plac Komorowskiego14:3725 min.
 
Legionów14:3927 min.
 
Bajana14:4028 min.
 
Żwirki i Wigury14:4129 min.
 
Jana Pawła II14:4230 min.
 
Startowa14:4331 min.
 
Zaspa14:4432 min.
 
Kołobrzeska14:4533 min.
 
Bora Komorowskiego14:4735 min.
 
Czerwony Dwór14:4937 min.
 
Piastowska14:5038 min.
 
Pomorska14:5240 min.
 
Gospody14:5341 min.
 
Pomorska - Osiedle14:5442 min.
 
Subisława14:5644 min.
 
Opacka14:5846 min.
 
Oliwa15:0149 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy