Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:02
Płocka12:04
Przemyska12:06
Wilanowska12:07
Cebertowicza12:09
Cieszyńskiego12:10
Sikorskiego12:12
Chałubińskiego
 
12:14
0 min.
 
Odrzańska12:162 min.
 
Pohulanka12:173 min.
 
Śródmieście SKM12:195 min.
 
Brama Wyżynna12:217 min.
 
Dworzec Główny12:239 min.
 
Brama Oliwska12:2511 min.
 
Chodowieckiego12:2612 min.
 
Uniwersytet Medyczny12:2713 min.
 
Traugutta12:2915 min.
 
Opera Bałtycka12:3117 min.
 
Wyspiańskiego12:3420 min.
 
Reja12:3521 min.
 
Mickiewicza12:3723 min.
 
Plac Komorowskiego12:3925 min.
 
Legionów12:4127 min.
 
Bajana12:4228 min.
 
Żwirki i Wigury12:4329 min.
 
Jana Pawła II12:4430 min.
 
Startowa12:4531 min.
 
Zaspa12:4632 min.
 
Kołobrzeska12:4733 min.
 
Bora Komorowskiego12:4935 min.
 
Czerwony Dwór12:5137 min.
 
Piastowska12:5238 min.
 
Pomorska12:5440 min.
 
Gospody12:5541 min.
 
Pomorska - Osiedle12:5642 min.
 
Subisława12:5844 min.
 
Opacka13:0046 min.
 
Oliwa13:0349 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy