Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:22
Płocka11:24
Przemyska11:26
Wilanowska11:27
Cebertowicza11:29
Cieszyńskiego11:30
Sikorskiego11:32
Chałubińskiego
 
11:34
0 min.
 
Odrzańska11:362 min.
 
Pohulanka11:373 min.
 
Śródmieście SKM11:395 min.
 
Brama Wyżynna11:417 min.
 
Dworzec Główny11:439 min.
 
Brama Oliwska11:4511 min.
 
Chodowieckiego11:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:4713 min.
 
Traugutta11:4915 min.
 
Opera Bałtycka11:5117 min.
 
Wyspiańskiego11:5420 min.
 
Reja11:5521 min.
 
Mickiewicza11:5723 min.
 
Plac Komorowskiego11:5925 min.
 
Legionów12:0127 min.
 
Bajana12:0228 min.
 
Żwirki i Wigury12:0329 min.
 
Jana Pawła II12:0430 min.
 
Startowa12:0531 min.
 
Zaspa12:0632 min.
 
Kołobrzeska12:0733 min.
 
Bora Komorowskiego12:0935 min.
 
Czerwony Dwór12:1137 min.
 
Piastowska12:1238 min.
 
Pomorska12:1440 min.
 
Gospody12:1541 min.
 
Pomorska - Osiedle12:1642 min.
 
Subisława12:1844 min.
 
Opacka12:2046 min.
 
Oliwa12:2349 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy