Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:56
Płocka22:58
Przemyska23:00
Wilanowska23:01
Cebertowicza23:03
Cieszyńskiego23:04
Sikorskiego23:06
Chałubińskiego
 
23:08
0 min.
 
Odrzańska23:102 min.
 
Pohulanka23:113 min.
 
Śródmieście SKM23:135 min.
 
Brama Wyżynna23:157 min.
 
Dworzec Główny23:179 min.
 
Brama Oliwska23:1911 min.
 
Chodowieckiego23:2012 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:2113 min.
 
Traugutta23:2214 min.
 
Opera Bałtycka23:2315 min.
 
Politechnika23:2416 min.
 
Miszewskiego23:2517 min.
 
Jaśkowa Dolina23:2719 min.
 
Klonowa23:2820 min.
 
Galeria Bałtycka23:2921 min.
 
Wojska Polskiego23:3123 min.
 
Zamenhofa23:3224 min.
 
Zajezdnia23:3325 min.
 
Strzyża PKM23:3426 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy