Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Łostowice Świętokrzyska21:16
Płocka21:18
Przemyska21:20
Wilanowska21:21
Cebertowicza21:23
Cieszyńskiego21:24
Sikorskiego21:26
Chałubińskiego
 
21:28
0 min.
 
Odrzańska21:302 min.
 
Pohulanka21:313 min.
 
Śródmieście SKM21:335 min.
 
Brama Wyżynna21:357 min.
 
Dworzec Główny21:379 min.
 
Brama Oliwska21:3911 min.
 
Chodowieckiego21:4012 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:4113 min.
 
Traugutta21:4214 min.
 
Opera Bałtycka21:4416 min.
 
Wyspiańskiego21:4618 min.
 
Reja21:4719 min.
 
Mickiewicza21:4921 min.
 
Plac Komorowskiego21:5123 min.
 
Legionów21:5224 min.
 
Bajana21:5325 min.
 
Żwirki i Wigury21:5426 min.
 
Jana Pawła II21:5527 min.
 
Startowa21:5628 min.
 
Zaspa21:5729 min.
 
Kołobrzeska21:5830 min.
 
Bora Komorowskiego22:0032 min.
 
Czerwony Dwór22:0234 min.
 
Piastowska22:0335 min.
 
Pomorska22:0537 min.
 
Gospody22:0638 min.
 
Pomorska - Osiedle22:0739 min.
 
Subisława22:0941 min.
 
Opacka22:1143 min.
 
Oliwa22:1446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy