Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:46
Płocka20:48
Przemyska20:50
Wilanowska20:51
Cebertowicza20:53
Cieszyńskiego20:54
Sikorskiego20:56
Chałubińskiego
 
20:58
0 min.
 
Odrzańska21:002 min.
 
Pohulanka21:013 min.
 
Śródmieście SKM21:035 min.
 
Brama Wyżynna21:057 min.
 
Dworzec Główny21:079 min.
 
Brama Oliwska21:0911 min.
 
Chodowieckiego21:1012 min.
 
Uniwersytet Medyczny21:1113 min.
 
Traugutta21:1214 min.
 
Opera Bałtycka21:1416 min.
 
Wyspiańskiego21:1618 min.
 
Reja21:1719 min.
 
Mickiewicza21:1921 min.
 
Plac Komorowskiego21:2123 min.
 
Legionów21:2224 min.
 
Bajana21:2325 min.
 
Żwirki i Wigury21:2426 min.
 
Jana Pawła II21:2527 min.
 
Startowa21:2628 min.
 
Zaspa21:2729 min.
 
Kołobrzeska21:2830 min.
 
Bora Komorowskiego21:3032 min.
 
Czerwony Dwór21:3234 min.
 
Piastowska21:3335 min.
 
Pomorska21:3537 min.
 
Gospody21:3638 min.
 
Pomorska - Osiedle21:3739 min.
 
Subisława21:3941 min.
 
Opacka21:4143 min.
 
Oliwa21:4446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy