Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Łostowice Świętokrzyska20:27
Płocka20:29
Przemyska20:31
Wilanowska20:32
Cebertowicza20:34
Cieszyńskiego20:35
Sikorskiego20:37
Chałubińskiego
 
20:39
0 min.
 
Odrzańska20:412 min.
 
Pohulanka20:423 min.
 
Śródmieście SKM20:445 min.
 
Brama Wyżynna20:467 min.
 
Dworzec Główny20:489 min.
 
Brama Oliwska20:5011 min.
 
Chodowieckiego20:5112 min.
 
Uniwersytet Medyczny20:5213 min.
 
Traugutta20:5314 min.
 
Opera Bałtycka20:5516 min.
 
Politechnika20:5617 min.
 
Miszewskiego20:5718 min.
 
Jaśkowa Dolina20:5920 min.
 
Klonowa21:0021 min.
 
Galeria Bałtycka21:0223 min.
 
Wojska Polskiego21:0425 min.
 
Zamenhofa21:0526 min.
 
Zajezdnia21:0627 min.
 
Strzyża PKM21:0728 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy