Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska19:22
Płocka19:24
Przemyska19:26
Wilanowska19:27
Cebertowicza19:29
Cieszyńskiego19:30
Sikorskiego19:32
Chałubińskiego
 
19:34
0 min.
 
Odrzańska19:362 min.
 
Pohulanka19:373 min.
 
Śródmieście SKM19:395 min.
 
Brama Wyżynna19:417 min.
 
Dworzec Główny19:439 min.
 
Brama Oliwska19:4511 min.
 
Chodowieckiego19:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny19:4713 min.
 
Traugutta19:4814 min.
 
Opera Bałtycka19:5016 min.
 
Wyspiańskiego19:5319 min.
 
Reja19:5420 min.
 
Mickiewicza19:5622 min.
 
Plac Komorowskiego19:5824 min.
 
Legionów20:0026 min.
 
Bajana20:0127 min.
 
Żwirki i Wigury20:0228 min.
 
Jana Pawła II20:0329 min.
 
Startowa20:0430 min.
 
Zaspa20:0531 min.
 
Kołobrzeska20:0632 min.
 
Bora Komorowskiego20:0834 min.
 
Czerwony Dwór20:1036 min.
 
Piastowska20:1137 min.
 
Pomorska20:1339 min.
 
Gospody20:1440 min.
 
Pomorska - Osiedle20:1541 min.
 
Subisława20:1743 min.
 
Opacka20:1945 min.
 
Oliwa20:2147 min.
 
Obrońców Westerplatte20:2248 min.
 
Derdowskiego20:2349 min.
 
Tetmajera20:2450 min.
 
Bażyńskiego20:2551 min.
 
Uniwersytet20:2652 min.
 
Strzyża PKM20:2854 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy