Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska17:42
Płocka17:44
Przemyska17:46
Wilanowska17:47
Cebertowicza17:49
Cieszyńskiego17:50
Sikorskiego17:52
Chałubińskiego
 
17:54
0 min.
 
Odrzańska17:562 min.
 
Pohulanka17:573 min.
 
Śródmieście SKM17:595 min.
 
Brama Wyżynna18:017 min.
 
Dworzec Główny18:039 min.
 
Brama Oliwska18:0511 min.
 
Chodowieckiego18:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:0713 min.
 
Traugutta18:0814 min.
 
Opera Bałtycka18:1016 min.
 
Wyspiańskiego18:1319 min.
 
Reja18:1420 min.
 
Mickiewicza18:1622 min.
 
Plac Komorowskiego18:1824 min.
 
Legionów18:2026 min.
 
Bajana18:2127 min.
 
Żwirki i Wigury18:2228 min.
 
Jana Pawła II18:2329 min.
 
Startowa18:2430 min.
 
Zaspa18:2531 min.
 
Kołobrzeska18:2632 min.
 
Bora Komorowskiego18:2834 min.
 
Czerwony Dwór18:3036 min.
 
Piastowska18:3137 min.
 
Pomorska18:3339 min.
 
Gospody18:3440 min.
 
Pomorska - Osiedle18:3541 min.
 
Subisława18:3743 min.
 
Opacka18:3945 min.
 
Oliwa18:4248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy