Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska16:42
Płocka16:44
Przemyska16:46
Wilanowska16:47
Cebertowicza16:49
Cieszyńskiego16:50
Sikorskiego16:52
Chałubińskiego
 
16:54
0 min.
 
Odrzańska16:562 min.
 
Pohulanka16:573 min.
 
Śródmieście SKM16:595 min.
 
Brama Wyżynna17:017 min.
 
Dworzec Główny17:039 min.
 
Brama Oliwska17:0511 min.
 
Chodowieckiego17:0612 min.
 
Uniwersytet Medyczny17:0713 min.
 
Traugutta17:0814 min.
 
Opera Bałtycka17:1016 min.
 
Wyspiańskiego17:1319 min.
 
Reja17:1420 min.
 
Mickiewicza17:1622 min.
 
Plac Komorowskiego17:1824 min.
 
Legionów17:2026 min.
 
Bajana17:2127 min.
 
Żwirki i Wigury17:2228 min.
 
Jana Pawła II17:2329 min.
 
Startowa17:2430 min.
 
Zaspa17:2531 min.
 
Kołobrzeska17:2632 min.
 
Bora Komorowskiego17:2834 min.
 
Czerwony Dwór17:3036 min.
 
Piastowska17:3137 min.
 
Pomorska17:3339 min.
 
Gospody17:3440 min.
 
Pomorska - Osiedle17:3541 min.
 
Subisława17:3743 min.
 
Opacka17:3945 min.
 
Oliwa17:4248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy