Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Łostowice Świętokrzyska08:16
Płocka08:18
Przemyska08:20
Wilanowska08:21
Cebertowicza08:23
Cieszyńskiego08:24
Sikorskiego08:26
Chałubińskiego
 
08:28
0 min.
 
Odrzańska08:302 min.
 
Pohulanka08:313 min.
 
Śródmieście SKM08:335 min.
 
Brama Wyżynna08:357 min.
 
Dworzec Główny08:379 min.
 
Brama Oliwska08:3911 min.
 
Chodowieckiego08:4012 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:4113 min.
 
Traugutta08:4214 min.
 
Opera Bałtycka08:4416 min.
 
Wyspiańskiego08:4618 min.
 
Reja08:4719 min.
 
Mickiewicza08:4921 min.
 
Plac Komorowskiego08:5123 min.
 
Legionów08:5224 min.
 
Bajana08:5325 min.
 
Żwirki i Wigury08:5426 min.
 
Jana Pawła II08:5527 min.
 
Startowa08:5628 min.
 
Zaspa08:5729 min.
 
Kołobrzeska08:5830 min.
 
Bora Komorowskiego09:0032 min.
 
Czerwony Dwór09:0234 min.
 
Piastowska09:0335 min.
 
Pomorska09:0537 min.
 
Gospody09:0638 min.
 
Pomorska - Osiedle09:0739 min.
 
Subisława09:0941 min.
 
Opacka09:1143 min.
 
Oliwa09:1446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy