Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska05:46
Płocka05:48
Przemyska05:50
Wilanowska05:51
Cebertowicza05:53
Cieszyńskiego05:54
Sikorskiego05:56
Chałubińskiego
 
05:58
0 min.
 
Odrzańska06:002 min.
 
Pohulanka06:013 min.
 
Śródmieście SKM06:035 min.
 
Brama Wyżynna06:057 min.
 
Dworzec Główny06:079 min.
 
Brama Oliwska06:0911 min.
 
Chodowieckiego06:1012 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:1113 min.
 
Traugutta06:1214 min.
 
Opera Bałtycka06:1416 min.
 
Wyspiańskiego06:1618 min.
 
Reja06:1719 min.
 
Mickiewicza06:1921 min.
 
Plac Komorowskiego06:2123 min.
 
Legionów06:2224 min.
 
Bajana06:2325 min.
 
Żwirki i Wigury06:2426 min.
 
Jana Pawła II06:2527 min.
 
Startowa06:2628 min.
 
Zaspa06:2729 min.
 
Kołobrzeska06:2830 min.
 
Bora Komorowskiego06:3032 min.
 
Czerwony Dwór06:3234 min.
 
Piastowska06:3335 min.
 
Pomorska06:3537 min.
 
Gospody06:3638 min.
 
Pomorska - Osiedle06:3739 min.
 
Subisława06:3941 min.
 
Opacka06:4143 min.
 
Oliwa06:4446 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy