Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska23:21
Płocka23:23
Przemyska23:25
Wilanowska23:26
Cebertowicza23:28
Cieszyńskiego23:29
Sikorskiego23:31
Chałubińskiego
 
23:33
0 min.
 
Odrzańska23:352 min.
 
Pohulanka23:363 min.
 
Śródmieście SKM23:385 min.
 
Brama Wyżynna23:407 min.
 
Dworzec Główny23:429 min.
 
Brama Oliwska23:4411 min.
 
Chodowieckiego23:4512 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:4613 min.
 
Traugutta23:4714 min.
 
Opera Bałtycka23:4815 min.
 
Politechnika23:4916 min.
 
Miszewskiego23:5017 min.
 
Jaśkowa Dolina23:5219 min.
 
Klonowa23:5320 min.
 
Galeria Bałtycka23:5421 min.
 
Wojska Polskiego23:5623 min.
 
Zamenhofa23:5724 min.
 
Zajezdnia23:5825 min.
 
Strzyża PKM23:5926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy