Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska22:36
Płocka22:38
Przemyska22:40
Wilanowska22:41
Cebertowicza22:43
Cieszyńskiego22:44
Sikorskiego22:46
Chałubińskiego
 
22:48
0 min.
 
Odrzańska22:502 min.
 
Pohulanka22:513 min.
 
Śródmieście SKM22:535 min.
 
Brama Wyżynna22:557 min.
 
Dworzec Główny22:579 min.
 
Brama Oliwska22:5911 min.
 
Chodowieckiego23:0012 min.
 
Uniwersytet Medyczny23:0113 min.
 
Traugutta23:0214 min.
 
Opera Bałtycka23:0416 min.
 
Wyspiańskiego23:0618 min.
 
Reja23:0719 min.
 
Mickiewicza23:0921 min.
 
Plac Komorowskiego23:1123 min.
 
Legionów23:1224 min.
 
Bajana23:1325 min.
 
Żwirki i Wigury23:1426 min.
 
Jana Pawła II23:1527 min.
 
Startowa23:1628 min.
 
Zaspa23:1729 min.
 
Kołobrzeska23:1830 min.
 
Bora Komorowskiego23:2032 min.
 
Czerwony Dwór23:2234 min.
 
Piastowska23:2335 min.
 
Pomorska23:2537 min.
 
Gospody23:2638 min.
 
Pomorska - Osiedle23:2739 min.
 
Subisława23:2941 min.
 
Opacka23:3143 min.
 
Oliwa23:3345 min.
 
Obrońców Westerplatte23:3446 min.
 
Derdowskiego23:3547 min.
 
Tetmajera23:3648 min.
 
Bażyńskiego23:3749 min.
 
Uniwersytet23:3850 min.
 
Strzyża PKM23:4052 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy