Tramwaje 2
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska18:22
Płocka18:24
Przemyska18:26
Wilanowska18:27
Cebertowicza18:29
Cieszyńskiego18:30
Sikorskiego18:32
Chałubińskiego
 
18:34
0 min.
 
Odrzańska18:362 min.
 
Pohulanka18:373 min.
 
Śródmieście SKM18:395 min.
 
Brama Wyżynna18:417 min.
 
Dworzec Główny18:439 min.
 
Brama Oliwska18:4511 min.
 
Chodowieckiego18:4612 min.
 
Uniwersytet Medyczny18:4713 min.
 
Traugutta18:4814 min.
 
Opera Bałtycka18:5016 min.
 
Wyspiańskiego18:5319 min.
 
Reja18:5420 min.
 
Mickiewicza18:5622 min.
 
Plac Komorowskiego18:5824 min.
 
Legionów19:0026 min.
 
Bajana19:0127 min.
 
Żwirki i Wigury19:0228 min.
 
Jana Pawła II19:0329 min.
 
Startowa19:0430 min.
 
Zaspa19:0531 min.
 
Kołobrzeska19:0632 min.
 
Bora Komorowskiego19:0834 min.
 
Czerwony Dwór19:1036 min.
 
Piastowska19:1137 min.
 
Pomorska19:1339 min.
 
Gospody19:1440 min.
 
Pomorska - Osiedle19:1541 min.
 
Subisława19:1743 min.
 
Opacka19:1945 min.
 
Oliwa19:2248 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy